Ossity is our latest product. It's a search hub and web research tool. Try it now for free!

Перейти к содержимому
ПРО СПОРТ
І НЕ ТІЛЬКИ
Новини спорту України та всього світу.
Цей сайт присвячений цікавим подіям у світі спорту, фестивалів, конкурсів. Ми не тільки розповімо про змагання, а й цікаві методики, події, про людей і все, що з цим пов’язано. Будемо раді бачити Вас серед наших читачів!

16 декабря, 2023   Комментариев нет
Перемогою української команди завершилася змішана естафета 4×6 км на другому етапі юніорського Кубка IBU з біатлону, що проходить в італійському Ріднаун-Валь-Ріданна Співавторами золотого успіху стали

Read More »
[Image: Аліна Грушина-Акобія]
Як виглядає командний Кубок світу з боротьби
23 декабря, 2022   Комментариев нет
Бронзова медалістка чемпіонату світа та чемпіонка Європи з боротьби Аліна Грушина-Акобія показала, як виглядає командний Кубок світу, який вона разом з подругами по збірній України

Read More »
3:2 Дніпро м. Черкаси, 3:0 Южанка м. Ніколаєв, 3:0 Полтавчанка м. Полтава!
В Черкасах проходив «Різдвяний Кубок Дніпра» з волейболу серед жіночих команд. Переможцем стала команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ «Орбіта», яка виграла всі три гри: — 3:2 Дніпро м.

Read More »
Результати чемпіонату світу з ушу 2022
22 декабря, 2022   Комментариев нет
З 3 до 11 грудня в м. Тангеранг (Індонезія) пройшов 8й чемпіонат світу з ушу серед юніорів. У змаганнях приймали участь 700 атлетів з 62